تبلیغات
محمود زردشت یزدی Mahmoud Zardosht Yazdi - مولكول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند

توانا بود هر که دانا بود - یاد بگیریم و عمل کنیم و به دیگران معلومات خود را انتقال دهیم .

مولكول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند

تاریخ:سه شنبه 14 آذر 1391-11:31 ب.ظ

منبع : http://water-crystal.persianblog.ir/

یك محقق ژاپنی با انتشار یافته‌های تحقیقات خود مدعی شد كه مولكول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند.
نظریه این محقق ژاپنی كه تاكنون از سوی مؤسسات علمی فیزیكی و زیست‌شناسی مورد تأیید قرار گرفته است، مبتنی بر بررسی نمونه‌های فراوانی از كریستال‌های منجمدشده آب و مقایسه آن با یكدیگر است.
پروفسور «ایموتو»‌كه یافته‌های خود را در سه جلد كتاب ارائه كرده است، معتقد است كه مفاهیم متافیزیكی محیط بر روی تركیب مولكولی آب تأثیر می‌گذارد.
این دانشمند ژاپنی كه فارغ‌التحصیل دانشگاه یوكوهاماست، دارای یك مؤسسه تحقیقاتی به نام SHM در ژاپن است كه امور تحقیقاتی مربوط به كریستالیزه شدن آب را در آنجا انجام می‌دهد.


 


آدرس سایت آقای ایموتو هست:

www.masaru-emoto.net

آب، پیام مهمی برای ما دارد. آب به ما می‌گوید كه نگاه عمیق‌تری به خودمان بیندازیم. زمانی كه با آیینه آب به تماشای خود می‌نشینیم، این پیام به طور شگفت‌آوری خود را شفاف و درخشان می‌كند. می‌دانیم كه زندگی بشر مستقیما به كیفیت آبی كه در اطراف ما یا درون بدن ماست، روی آورده است. تصاویر و اطلاعات ارائه‌شده در این مقاله،‌ بازتابی از فعالیت «ماسارو ایموتو»، محقق خلاق و رویاپرداز ژاپنی است. «ایموتو» كتابی با نام «پیغام آب» منتشر كرده كه برگرفته از یافته‌های تحقیقات جهانی وی است. اگر شما نسبت به تأثیرپذیری افكارتان از وقایع درون یا پیرامونتان شك و تردید دارید، اطلاعات و عكس‌هایی كه در اینجا آورده شده را ببیند. این تصاویر مستقیما بر اساس نتایج به دست آمده در كتاب انتشاریافته «ایموتو» است، مطمئنا در فكر و ذهن شما دگرگونی پدید می‌آورد و عقاید شما را عمیقا تغییر خواهد داد.
بنا بر آنچه در كتاب «ایموتو» آمده است، ما به مدارك حقیقی دست یافته‌ایم كه نشان می‌دهد، انرژی ارتعاشی بشر، افكار، نظرات و موسیقی بر ساختار مولكولی آب اثر می‌گذارد.
آب، ماده‌ای بسیار سازگار است، به گونه‌ای شكل فیزیكی آب به آسانی با محیطی كه در آن هست، انطباق پیدا می‌كند و نه تنها از نظر فیزیكی تغییر می‌كند، بلكه شكل مولكولی آن نیز تغییر می‌یابد. انرژی یا ارتعاشات محیط، شكل مولكولی آب را تغییر می‌دهد. از این جنبه، نه تنها آب توانایی آن را دارد كه از حیث دیداری، محیط خود را منعكس كند، بلكه از حیث مولكولی هم در انعكاس محیط اطراف خود عمل می‌كند.
«ایموتو»، تغییرات مولكولی آب را به وسیله تكنیك‌های عكسبرداری و مشاهده میكروسكوپی به صورت سند و مدرك درآورده است. به این صورت كه وی قطراتی از آب را به صورت یخ درآورده و سپس آنها را در یك فضای تاریك میكروسكوپی مورد آزمایش كه از قابلیت‌های عكاسی برخوردار بوده، قرار داده است. تحقیقات وی، آشكارا تغییر شكل ساختار مولكول آب را به نمایش گذاشته است و اثر محیط بر ساختار آب را نشان می‌دهد.
برف، بیش از چندین میلیون سال است كه بر زمین فرود می‌آید و همان‌گونه كه می‌دانیم، هر دانه برف‌، دارای شكل و ساختار خاص و منحصر به فرد است. با تبدیل یخ به آب و عكسبرداری از ساختار آن، شما به اطلاعات باورنكردنی‌ای آب دست پیدا می‌كنید.
«ایموتو» به تفاوت‌های جالب‌توجهی در ساختار كریستالی آب دست یافته است كه از منابع گوناگون و شرایط مختلف در روی كره زمین تهیه شده‌اند. آبی كه از نخستین محل خود از كوه جاری می‌شود و چشمه‌هایی كه جاری هستند، طرح‌های هندسی بسیار زیبایی از الگوهای كریستالی‌شده خود ارائه می‌دهند. آب آلوده و سمی كه از نواحی پرجمعیت و صنعتی به دست آمده است و آب راكد كوله‌های آب و سدهای ذخیره، به صراحت ساختارهای كریستالی تغییریافته و برحسب اتفاق شكل‌گرفته آب را نشان می‌دهد.

بر روی یک لیوان آب کلمه آدولف هیتلر چسبانده شده و پس از انجماد از آن عکسبرداری شده. حاصل کار تصویر سمت راسته. همون آزمایش تکرار شده، ولی این بار برچسب عشق و قدردانی بر روی لیوان چسبانده شده. تصویر چپ.

آدرس سایت آقای ایموتو هست:

www.masaru-emoto.net


آدرس سایت آقای ایموتو هست:

www.masaru-emoto.net

و بنا به گفته ی آقای فرهنگ، خانمی هم در ایران هستند به نام خانم حمیده بی طرف مشابه این تحقیقات را انجام داده اند و به نتیجه رسیده اند كه وقتی قرآن برای آب خوانده می شود، مولوكول های آب زیباترین شكل را پیدا می كنند و تحقیقات ایشان مورد تأیید جشنواره ی خوارزمی قرار گرفته است.

نقل قول مستقیم مطلبی از سایت آقای ماسارو ایموتو:

That project is the 99 names of God in Islam. We are hoping to create a photograph book of crystals showing 99 different names of God. Below is a sample of how it looks like. There are 99 of those and we spend two years going through all of them. We formally asked Masaya to edit the design and hopefully the book will be ready within this year. With this I will debut my work in the Islamic world. I feel the increasing need to keep myself physically healthy for this.

ترجمه:

این پروژه در اسلام "99 نام خدا" نامیده می شود. ما امیدواریم كه یك كتاب تصویری از كریستال ها چاپ كنیم كه 99 تا از اسامی خدا را نشان می دهند، شكل زیر نمونه ای از این است كه این كریستال ها چطور به نظر می آیند. از این كریستال ها 99 تا وجود دارند و ما 2 سال از وقتمان را صرف جمع كردن آنها كردیم ، ما به طور رسمی از "ماسایا" درخواست كردیم كه این طرح ها را دوباره تصحیح كند و ما امیدواریم كه این كار تا آخر سال به اتمام برسد. با این امر من اولین كار خود در دنیای اسلام را به انجام خواهم رساند. فكر كنم نیاز دارم خودم را از لحاظ جسمی سالم نگه دارم تا بتوانم این كار را به اتمام برسانم.

ما سمیعیم و بصیــریم و هشیــم با شما نامحرمان ما خامشیم

چون شما سوی جمادی می روید محرم جان جمادان کی شوید

این زنده و هشیار بودن عالم خیلی جالبه. تسبیح همه عالم. یه دانشمند ژاپنی به اسم آقای ماسارو ایموتو (Masaru Emoto) تحقیق جالبی کرده. آقای ایموتو در مورد آب و تاثیر پذیری و هوشیاری اون تحقیق کرده. خلاصه نظر ایشون اینه که اگه افکار بشری قبل از اینکه آب یخ ببنده متوجه آب بشن، تصاویر میکروسکوپی حاصل از کریستال آب، بسته به اینکه این افکار مثبت یا منفی باشن، زشت یا زیبا خواهد بود. به نظر دکتر ایموتو این تصاویر خوب یا زشت را میشه با استفاده از دعا، موسیقی یا نصب نوشته ای بر ظرف حاوی آب به دست آورد.

مثلاً ایشون آب یک چشمه رو وقتی از دل کوه و سنگ می جوشه برداشته و منجمد کرده و کریستال آب رو زیر میکروسکوپ دیده. کریستال آب شکل بسیار زیبا و منتظمی داشته. همین آب رو وقتی از وسط شهر یوکوهاما (زادگاهش) می گذره، برداشته و آزمایش کرده، با کمال تعجب آب دیگه اون شکل منظم و هندسی و زیبا رو نداره. همینطور این آزمایش رو تکرار کرده با پخش موسیقی های مختلف برای آب، زده برچسبی حاوی یک نوشته بر ظرف آب، دعا خوندن بر آب و ...تو اینترنت سرچ کردم و چندتایی از تصاویرش رو از سایتهای مختلف جمع کردم.مثلاً تصاویرزیر. تصویر سمت چپ آی سد فوجی وارا ست. قبل از اینکه به اون دعا خونده بشه و تصویر سمت راست آب همون سده بعد از دعا خوندن.

سمت چپ تصویر آب وقتی قطعه ای از موسیقی هوی متال برای آب پخش شده، تصویر سمت راست، وقتی که سمفونی شماره یک انیاگایا و تصویر وسط وقتی است که قطعه ای از موسیقی موتسارت پخش شده.

این تصویر تصویرآبیه که برچسب عبارت متشکرم به زبان ژاپنی (هاریگاتو)رو داشته.

آقای ایموتو به 500 نفراز رهبران و اساتید روحانی در سراسر ژاپن نامه نوشت که او در روز و ساعت خاصی یک لیوان از آب لوله کشی شهر توکیو رو روی میزش قرار می ده و از اونها خواست که به این آب دعا کنند تا پاک و قشنگ بشه.

سمت چپ؛ تصویر آب موجود در لوله های آب شهر توکیو

سمت راست؛ همون آب که 500 نفر از سراسر ژاپن به اون دعا خوندن.

در آزمایش دیگری به بررسی تاثیر نوع کلمات بر آب پرداخت. بر روی یک لیوان عبارت Do Itرا چسباند.بر روی لیوانی دیگر عبارت Let's Do It. پس از گذشت یک شب از آبهای یخ بسته شده تصویر گرفت. تصویر سمت راست آبی رو نشون می ده که برچسب اول رو داشت و تصویر سمت چپ آبیه که برچسب دوم رو داشته.

بر روی یک لیوان آب کلمه آدولف هیتلر چسبانده شده و پس از انجماد از آن عکسبرداری شده. حاصل کار تصویر سمت راسته. همون آزمایش تکرار شده، ولی این بار برچسب عشق و قدردانی بر روی لیوان چسبانده شده. تصویر چپ.

تو ایران هم خانمی به نام حمیده بیطرف همین آزمایش رو در مورد آب و چندین فلز تکرار کرده و به نتایج مشابهی رسیده و در جشنواره خوارزمی هم مقام آورده. در آزمایشهای خانم بیطرف زیباترین شکلهای کریستال آب موقعی به وجود اومده بودن که برای آب قرآن پخش شده بود.


پیام های دیگران ( 12) PermaLink; ۱۳۸٦/۳/۱٤ - هیئت محبین الائمه علیهم السلام تهران


 
نظرات() 
wendy9madden9.jimdo.com
سه شنبه 24 مرداد 1396 11:10 ق.ظ
It's very easy to find out any topic on web as
compared to textbooks, as I found this paragraph
at this site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

در این وبلاگ
در كل اینترنت
====== ===== ======= ===== =====در این وبلاگ
در كل اینترنت
-----------